Strony partnerskie z ofertą niemieckich organizatorów
Program lojalnościowy dla biur podróży i ich klientów
Roadshow

TSS Polska specjalizuje się w międzynarodowym konsultingu sprzedaży i marketingu dla branży turystycznej. Wspieramy branżę turystyczną na rynku polskim, dostarczając światowe rozwiązania i kojarząc kontrahentów.


KOOPERACJA BIUR PODRÓŻY

Wraz z centralą TSS Group w Niemczech tworzymy kooperację 2900 biur podróży, z czego 600 biur agencyjnych zrzeszamy w Polsce. Poprzez współpracę z nami, niezależne biura agencyjne tworzą ważną grupę dystrybucyjną, uzyskując preferencyjne warunki współpracy z wybranymi organizatorami i dostęp do ofert niemieckich organizatorów. Ponadto gwarantujemy biurom wsparcie technologiczne i szkoleniowe oraz nowoczesne narzędzia sprzedaży.

REPREZENTACJA I PROMOCJA ORGANIZATORÓW, DESTYNACJI, REGIONÓW, MIAST, SIECI HOTELOWYCH, LINII LOTNICZYCH I INNYCH USŁUGODAWCÓW TURYSTYCZNYCH

W ramach usług marketingowych na rzecz podmiotów zagranicznych w Polsce wspieramy działania marketingowe oraz sprzedaż B2B i B2C, a także wprowadzamy nowe produkty turystyczne na rynek polski. Niezwykle ciekawą formułą kojarzenia branży są nasze spotkania w ramach roadshow.

www.roadshow-poland.com

 

PORTAL ONLINEWEG.PL

Reprezentujemy w Polsce onlineweg.de – platformę rezerwacyjną ofert niemieckich organizatorów przez polskie biura i ich klientów. Dla biur wprowadziliśmy rozwiązania afiliacyjne, podnoszące ich konkurencyjność.

www.onlineweg.pl

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY HOTEL+

HOTEL+ jest nowością rynkową, którą stworzyliśmy dla biur podróży w oparciu o wieloletnią kooperację z biurami podróży, a także dzięki stałej współpracy z destynacjami, regionami i hotelami. Ten program lojalnościowy jest elastycznym narzędziem, które będzie stale rozbudowywane i udoskonalane. Wkrótce pojawią się nowe hotele partnerskie, destynacje a także inne użyteczne funkcje. HOTEL+ adresowany jest do wszystkich biur podróży i agentów zajmujących się turystyką wyjazdową w Polsce. Obecnie można przystąpić do programu bezpłatnie. Zachęcamy do współpracy hotele zainteresowane współpracą z niemieckim rynkiem.

www.myhotelplus.com

Zapraszamy do współpracy biura i firmy z branży turystycznej!

 

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.